+48 607 380 439 | napisz@magdalenarobak.pl

facylitacja

WARSZTAT: Twój ślad przywództwa

Zanim pójdziesz na kolejne szkolenie narzędziowe – pomyśl, jakim liderem chcesz i potrzebujesz być. Dopiero wtedy szukaj szkoleń, które wesprą Cię w tej drodze.

dlaczego?

Chcesz rozwijać swój potencjał przywódczy, jednak nie do końca wiesz, dokąd tak naprawdę dążysz? Posiadasz wiedzę, masz za sobą szkolenia z zakresu kierowania, zarządzania i przywództwa ale nie wszystko potrafisz wdrożyć? Lub też nie wszystko Ci odpowiada i czasem czujesz, że chodzisz w nie swoich butach?

Punktem wyjścia do rozwijania kompetencji przywódczych jest określenie:

  • jakim liderem naturalnie jesteś i jakim chcesz być,
  • na czym chcesz oprzeć swoje działania,
  • jak chcesz oddziaływać na innych.

dla kogo?


Dla każdego lidera – formalnego i nieformalnego, obecnego i przyszłego, w zespołach procesowych i projektowych – który chce przyjrzeć się miejscu, w którym jest jako przywódca i doprecyzować miejsce, w którym chciałby być.

po co?

Nasze spotkanie jest właśnie po to: by pomóc Ci określić Twój własny, niepowtarzalny, oparty na wartościach i misji ślad przywództwa. Świadomie.

co?

Jeden dzień intensywnych warsztatów pracy ze sobą i swoim rozumieniem przywództwa. Otrzymasz wiedzę i okazję do wymiany doświadczeń. Możliwość zajrzenia w siebie i odpowiedzenia sobie na pytanie „Jakim przywódcą jestem, jakim chcę być i czego do tego potrzebuję?”.

Merytorycznie przejdziemy przez następujące tematy:

  1. Pięć poziomów przywództwa – który jest bliski Tobie?
  2. Ty i Twoje otoczenie​
  3. ​Twój ślad przywództwa
  4. Podsumowanie i plan na przyszłość

Pracujemy w grupie 6-8 osób.

co potem?

Mam świadomość, że każda zmiana wymaga wsparcia. Dlatego po warsztacie otrzymasz także:

  • Arkusz oceny poziomu przywództwa, który możesz wykorzystać do zebrania opinii od Twoich współpracowników.
  • Materiały PDF wypracowane podczas warsztatów oraz szablony wykorzystanych narzędzi.
  • Sesję follow up: 2-3 miesiące po szkoleniu możesz skorzystać z 30-minutowej sesji follow up (skype), która pomoże Ci zrobić przegląd Twoich działań po warsztacie i – ewentualnie – skorygować plan.

Jeśli masz pytania lub potrzeby związane z rozwojem kompetencji osób, firmy lub w projektach – skontaktuj się ze mną, wesprę Cię.  A jeśli znasz kogoś, kogo ten artykuł może zaciekawić – podziel się. 

Odwiedź także: CleanDynamics.pl – procesy rozwojowe z metaforą  |  QuickWin-Zone.eu – szybkie punktowe rozwiązania dla menedżerów

Użyte na stronie materiały, treści, artykuły i grafiki, których autorzy nie zostali wskazani, są mojego autorstwa (© Magdalena Robak). Treści ze strony są dostępne na licencji CC BY-NC-ND, o ile nie napisałam inaczej. Będę wdzięczna jeśli to uszanujesz i wskażesz źródło, jeśli je wykorzystasz lub udostępnisz. Wzorzec do obrazków z ludkami – pixabay.com (licencja CC0). Szablon Wordpress – Anders Norén. Wykonanie strony: Magdalena Robak, własnymi rękami (wsparcie programistyczne – Zoltan Multimedia) 🙂