Rock Your Team SMARTer - Arkusz Refleksji dla zespołów
Rock Your Team SMARTer - Arkusz Refleksji dla zespołów
Parent Category: Blog
Hits: 1034

Rock Your Team SMARTer to pięć obszarów przemyśleń nad efektywnością działania zespołu. To formatka do samodzielnej refleksji zespołowej wraz z nagraniem prezentującym, jak można z niej korzystać. Oraz wstęp do kursu, który opracowuję z Anną Jakubowską :) Zapraszam do Arkusza Refleksji! 

 

Rock Your Team SMARTer, czyli rozbujaj energię swojego zespołu!

Arkusz Refleksji powstał, by wesprzeć menedżerów, pojedynczych członków zespołów oraz zespoły w refleksji nad tym, co je wspiera oraz czego potrzebują, by działać z większą energią. Arkusz uporządkowuje tą analizę w pięciu głównych obszarach (i w sumie 15 wymiarach szczegółowych jesli się dobrze przyjrzeć 😊):

  1. STRATEGY: Orientacja strategiczna i spójność.
  2. MAINTAIN: Doskonałość operacyjna działań.
  3. AFFILIATION: Współpraca wspierająca efektywność. 
  4. RESULTS: Użyteczne dla Odbiorców rezultaty.
  5. TEAM: Zaangażowanie i rozwój kompetencji zespołu.

Arkusz Refleksji jest punktem wyjścia do pracy z 15 narzędziami, które dostarczamy w ramach opracowywanego właśnie przez nas kursu "Rock Your Team SMARTer". Z jednej strony Arkusz jest punktem wyjścia do ukierunkowania uwagi Kursantów na kluczowe obszary zmian, zaś z drugiej może być stosowany jako samodzielne narzędzie, do czego serdecznie zapraszam 😊

Obejrzyj ZAPROSZENIE do Arkusza refleksji Rock Your Team SMARTer!

Rock Your Team SMARTer - Arkusz Reflesji

Arkusz Refleksji poprowadzi Ciebie i Twój zespół krok po kroku poprzez:

  • Analizę tego, z czego jsteście zadowoleni i tego, co potrzebujecie zmienić w ramach pięciu wymiarów, by odzyskać / wzmocnić / uruchomić / odbudować / ... [wstaw swój czasownik] energię w swoim zespole.
  • Określić priorytety zmian.
  • Opisać trzy główne zmiany, które potrzebujecie wprowadzić w odpowiedzi na zidentyfikowane priorytety.

Arkusz możecie pobrać:

  • w wersji PDF,
  • w wersji PNG (jeśli np. chcecie wstawić go jako szablon na swój virtual board); na moim Muralu możesz zobaczyć Arkusz a także próbnie popracowac na nim karteczkami TUTAJ.

Zapraszam Was też do odsłuchania 25 minutowego nagrania dostępnego także na YouTube, w którym pokazujemy z Anną w jaki sposób można korzystać z Arkusza:

do nagrania arkusz refleksji

Jeśli zaciekawił Cię Arkusz Refleksji oraz kurs "Rock Your Team SMARTer" na potrzeby którego powstał i chcesz wieedzieć więcej - napisz do mnie (napisz@magdalenarobak.pl), prześlę Ci szczegóły!

PS. Już w wakacje dostępny będzie pierwszy moduł - RESULTS, czyli "Użyteczne dla Odbiorców rezultaty".

 

2021 @ Magdalena Robak

Jeśli znasz kogoś, kogo ten materiał może zaciekawić - udostępnij go. A jeśli Ty lub ktoś z Twojego otoczenia potrzebuje wsparcia w podobnym obszarze - skontaktuj się :)

Podobne artykuły: