+48 607 380 439 | napisz@magdalenarobak.pl

blog

Wywiady – wersja audio

Zapraszam do wywiadów w radio. Mam nadzieję, że znajdziesz w nich coś ciekawego dla siebie.

PSYCHOMETRIA W BIZNESIE I NA CO DZIEŃ
05.03.2014
O testach, kwestionariuszach analizach i skalach, czyli o liczbowym pomiarze zachowań człowieka, o psychometrii i o tym co robić z wynikami – opowiedzieli Agnieszce Nadstawnej w studiu „Moondrej Głowy” specjaliści: Magdalena Robak, Jaromir Guła, Joanna Glińska i Tomasz Chyrchel.
NASTRÓJ A EFEKTYWNOŚĆ W PRACY
2013
Nastrój a efektywność w pracy… czy w pracy można mieć 'zły dzień’? Audycja Agnieszki Horaczy w Radio PIN.
INWESTOWANIE W SIEBIE
2013
Zanim pójdziesz na szkolenie – pomyśl! Audycja Agnieszki Horaczy w Radio PIN.
PIERWSZY DZIEŃ W PRACY
05.06.2013
…dla pracownika, ale i pracodawcy. Jak sobie poradzić ze stresem „nowego miejsca”? Jak zacząć? Co powinien zrobić pracodawca, by pomóc nam zadomowić się? Audycja Agnieszki Horaczy w Radio PIN.
ZMIANA PRACY
2013
Od czego zacząć myślenie o zmianie pracy? Audycja Agnieszki Horaczy w Radio PIN.
WYPALENIE ZAWODOWE – CZ. 1
30.10.2012
Czym jest wypalenie zawodowe i skąd się bierze? Czy można mu zapobiec? Co można zrobić, gdy czujemy się wypaleni? Na te pytania szukałyśmy odpowiedzi w audycji Agnieszki Horaczy w Radio PIN – część pierwsza.
WYPALENIE ZAWODOWE – CZ. 2
30.10.2012
Czym jest wypalenie zawodowe i skąd się bierze? Czy można mu zapobiec? Co można zrobić, gdy czujemy się wypaleni? Na te pytania szukałyśmy odpowiedzi w audycji Agnieszki Horaczy w Radio PIN – część druga.
PRZEJŚCIE NA EMERYTURĘ – CZ. 1
11.05.2011r.
Zamiast mówić sobie „nie jestem już nikomu potrzebny/a”, czas zacząć myśleć o spełnianiu swoich marzeń. (…) Przejście na emeryturę to jedno z najbardziej stresujących momentów w życiu. Audycja Eweliny Pacyny w Przedpołudniu w RDC – część pierwsza.
PRZEJŚCIE NA EMERYTURĘ – CZ. 1
11.05.2011r.
U osób, które w ciągu życia poza pracą mają inne zainteresowania, pojawia się euforia. Badania udowadniają, że po dwóch latach, nawet w przypadku tej grupy, bywa różnie… Audycja Eweliny Pacyny w Przedpołudniu w RDC – część druga.

Jeśli masz pytania lub potrzeby związane z rozwojem kompetencji osób, firmy lub w projektach – skontaktuj się ze mną, wesprę Cię.  A jeśli znasz kogoś, kogo ten artykuł może zaciekawić – podziel się. 

Odwiedź także: CleanDynamics.pl – procesy rozwojowe z metaforą  |  QuickWin-Zone.eu – szybkie punktowe rozwiązania dla menedżerów

Użyte na stronie materiały, treści, artykuły i grafiki, których autorzy nie zostali wskazani, są mojego autorstwa (© Magdalena Robak). Treści ze strony są dostępne na licencji CC BY-NC-ND, o ile nie napisałam inaczej. Będę wdzięczna jeśli to uszanujesz i wskażesz źródło, jeśli je wykorzystasz lub udostępnisz. Wzorzec do obrazków z ludkami – pixabay.com (licencja CC0). Szablon Wordpress – Anders Norén. Wykonanie strony: Magdalena Robak, własnymi rękami (wsparcie programistyczne – Zoltan Multimedia) 🙂