+48 607 380 439 | napisz@magdalenarobak.pl

facylitacja

WARSZTAT: Poszukiwanie rozwiązań. Dialog z metaforą

Są różne techniki poszukiwania rozwiązań, rozwiązywania problemów i wzajemnej nauki. Można sięgnąć do Master Mind, do Action Learning… Można też skorzystać z opartych o dialog z metaforą technik Clean, które pomagają uruchomić głębsze poziomy wiedzy indywidualnej i kolektywnej.

po co?

Grupowe techniki Clean pomagają zmieniać perspektywę, dzięki spojrzeniu na sytuację przez soczewki metafor innych osób. Dodatkowo w tym procesie uczymy się uważności w komunikacji ze sobą i z innymi, dawania komfortowej i intymnej przestrzeni na wsłuchanie się w siebie. By wypracować bardzo pragmatyczne rozwiązania. 

Do takiego właśnie doświadczenia Cię zapraszam 🙂

co otrzymujesz?

Jeden dzień warsztatów, podczas którego:

  • metaforycznie zdefiniujesz cel, jaki chcesz osiągnąć
  • przyjrzysz się sytuacji korzystając z wiedzy kolektywnej oraz perspektywy innych osób
  • poszukasz możliwych rozwiązań
  • opracujesz konkretny plan działań

jak?

A to wszystko w bezpiecznej atmosferze „dialogu z metaforą”, w której nikt, oprócz Ciebie, nie musi wiedzieć nad czym konkretnie pracujesz.

Mam świadomość, że zmiana może wymagać wsparcia. Dlatego do 2 miesięcy po warsztacie możesz skorzystać z 30-MINUTOWEJ SESJI FOLLOW-UP, podczas której zrobisz przegląd Twojej zmiany.

Jeśli masz pytania lub potrzeby związane z rozwojem kompetencji osób, firmy lub w projektach – skontaktuj się ze mną, wesprę Cię.  A jeśli znasz kogoś, kogo ten artykuł może zaciekawić – podziel się. 

Odwiedź także: CleanDynamics.pl – procesy rozwojowe z metaforą  |  QuickWin-Zone.eu – szybkie punktowe rozwiązania dla menedżerów

Użyte na stronie materiały, treści, artykuły i grafiki, których autorzy nie zostali wskazani, są mojego autorstwa (© Magdalena Robak). Treści ze strony są dostępne na licencji CC BY-NC-ND, o ile nie napisałam inaczej. Będę wdzięczna jeśli to uszanujesz i wskażesz źródło, jeśli je wykorzystasz lub udostępnisz. Wzorzec do obrazków z ludkami – pixabay.com (licencja CC0). Szablon Wordpress – Anders Norén. Wykonanie strony: Magdalena Robak, własnymi rękami (wsparcie programistyczne – Zoltan Multimedia) 🙂