+48 607 380 439 | napisz@magdalenarobak.pl

blog narzędzia

Ratunku! Kolejne spotkanie firmowe

Czyli o spotkaniozie w firmach w czasach pandemii i o tym, czy da się ją okiełznać – artykuł PDF.

Spotkania firmowe i zespołowe są potrzebne. Szczególnie w czasach, gdy nie możemy podtrzymywać więzi podczas kontaktów offline a ludzie tych więzi potrzebują. Jednak menedżerowie, z którymi pracuję w ostatnich miesiącach odczuwają duży dysonans. Z jednej strony spotkań chcą (i wiedzą, że ich ludzie tego potrzebują), zaś z drugiej są na nie wściekli.

Skąd taki rozdźwięk i czy można coś zrobić, żeby spotkania całkiem nam nie obrzydły? Zapraszam do lektury, w której podzielę się z dwoma głównymi grzechami spotkań online oraz zebranymi i wypracowanymi podczas szkoleń dobrymi praktykami na efektywne spotkania.

Artykuł powstał w 2021 roku w ramach współpracy z Quality – Magazyn dla praktyków.

Możesz pobrać zestawienie zasad planowania i prowadzenia efektywnych spotkań PRZED, W TRAKCIE i PO.

efektywne spotkania z zespołem – kurs on-line

Jeśli chcesz pogłębić temat – zapraszam do kursu online, w którym dowiesz się, w jaki sposób zaplanować i poprowadzić trzy rodzaje spotkań z zespołem:

  • Informacyjne
  • Przeglądowe
  • Doskonalące

Jeśli masz pytania lub potrzeby związane z rozwojem kompetencji osób, firmy lub w projektach – skontaktuj się ze mną, wesprę Cię.  A jeśli znasz kogoś, kogo ten artykuł może zaciekawić – podziel się. 

Odwiedź także: CleanDynamics.pl – procesy rozwojowe z metaforą  |  QuickWin-Zone.eu – szybkie punktowe rozwiązania dla menedżerów

Użyte na stronie materiały, treści, artykuły i grafiki, których autorzy nie zostali wskazani, są mojego autorstwa (© Magdalena Robak). Treści ze strony są dostępne na licencji CC BY-NC-ND, o ile nie napisałam inaczej. Będę wdzięczna jeśli to uszanujesz i wskażesz źródło, jeśli je wykorzystasz lub udostępnisz. Wzorzec do obrazków z ludkami – pixabay.com (licencja CC0). Szablon Wordpress – Anders Norén. Wykonanie strony: Magdalena Robak, własnymi rękami (wsparcie programistyczne – Zoltan Multimedia) 🙂