blog-aw
Artykuły w mediach, wywiady

Zapraszam do wywiadów z radio z moimi wypowiedziami. Mam nadzieję, że znajdziesz w nich coś ciekawego dla siebie.

Psychometria w biznesie i na co dzień

O testach, kwestionariuszach analizach i skalach, czyli o liczbowym pomiarze zachowań człowieka, o psychometrii i o tym co robić z wynikami - opowiedzieli Agnieszce Nadstawnej w studiu "Moondrej Głowy" specjaliści: Magdalena Robak, Jaromir Guła, Joanna Glińska i Tomasz Chyrchel (05.03.2014).

Nastrój a efektywność w pracy 

Nastrój a efektywność w pracy... czy w pracy można mieć 'zły dzień'? Audycja Agnieszki Horaczy w Radio PIN (2013).

Inwestowanie w siebie 

Zanim pójdziesz na szkolenie - pomyśl! Audycja Agnieszki Horaczy w Radio PIN (2013).

Pierwszy dzień w pracy

...dla pracownika, ale i pracodawcy. Jak sobie poradzić ze stresem "nowego miejsca"? Jak zacząć? Co powinien zrobić pracodawca, by pomóc nam zadomowić się? Audycja Agnieszki Horaczy w Radio PIN (05.06.2013).

Zmieniam pracę

Od czego zacząć myślenie o zmianie pracy? Audycja Agnieszki Horaczy w Radio PIN (2013).

Wypalenie zawodowe (cz. 1)

Czym jest wypalenie zawodowe i skąd się bierze? Czy można mu zapobiec? Co można zrobić, gdy czujemy się wypaleni? Na te pytania szukałyśmy odpowiedzi w audycji Agnieszki Horaczy w Radio PIN (30.10.2012) - część pierwsza.

Wypalenie zawodowe (cz. 2)

Czym jest wypalenie zawodowe i skąd się bierze? Czy można mu zapobiec? Co można zrobić, gdy czujemy się wypaleni? Na te pytania szukałyśmy odpowiedzi w audycji Agnieszki Horaczy w Radio PIN (30.10.2012) - część druga.

Przejście na emeryturę (cz. 1)

Zamiast mówić sobie "nie jestem już nikomu potrzebny/a", czas zacząć myśleć o spełnianiu swoich marzeń. (...) Przejście na emeryturę to jedno z najbardziej stresujących momentów w życiu. Audycja Eweliny Pacyny w Przedpołudniu w RDC (11.05.2011r.) - część pierwsza.

Przejście na emeryturę (cz. 2)

U osób, które w ciągu życia poza pracą mają inne zainteresowania, pojawia się euforia. Badania udowadniają, że po dwóch latach, nawet w przypadku tej grupy, bywa różnie... Audycja Eweliny Pacyny w Przedpołudniu w RDC (11.05.2011r.) - część druga.

Podobne artykuły: