blog7
Opowieść o Mojej Drodze
Parent Category: Blog
Hits: 2217

Krótka opowieść o tym, jaka była moja droga zawodowa i co to oznacza dla naszej współpracy. Dla mojego życia poza pracą zresztą też :)

Dzieciństwo

Kiedy na studiach skończyłam prowadzić swoje pierwsze zajęcia mój mentor uśmiechnął się i dał mi wskazówki rozwojowe... Robił tak jeszcze wiele, wiele razy. Potrzebowałam tego, bo - subtelnie mówiąc - nie miałam naturalnej łatwości występowania przed grupą.

Po dwóch latach, gdy prowadziłam już samodzielnie warsztaty dla firm, powiedział "Wiesz...jak zobaczyłem Cię pierwszy raz przed grupą, to pomyślałem »To nie wyjdzie, to nie jej świat«. A teraz zobacz, gdzie jesteś...". Od tego czasu każdy dzień pokazuje mi, że...

KAŻDY MOŻE! ...TYLKO NIE KAŻDY O TYM WIE

Dlatego wspólnie POZNAJEMY I TESTUJEMY różne możliwości, żebyś poszerzył/a perspektywę i wiedział/a, co chcesz i możesz.

 

Dorastanie

Psychologiczne wykształcenie i opieka mentorów oraz współpracowników dały mi narzędzia do pracy z ludźmi. Pragmatyczny umysł cały czas dążył do mierzalnych, "twardych" rezultatów i szukał konkretnych biznesowych narzędzi. Stąd pewnie moja fascynacja podejściem procesowym, zarządzaniem przez cele i zarządzaniem projektami. 

Wiedzę uzyskałam na studiach, z książek i dzięki grzebaniu w internecie za nowościami. Natomiast codzienna praca z moimi Klientami nauczyła mnie - i uczy nadal - jak poznane narzędzia z uważnością i szacunkiem dla ich doświadczeń przełożyć na...

KONKRETNE, UŻYTECZNE DLA MOICH KLIENTÓW ROZWIĄZANIA

Dlatego razem - Z RÓŻNYCH "CEGIEŁEK" - tworzymy takie rozwiązania, które odpowiadają na Twoje potrzeby i przynoszą Ci konkretne rezultaty. 

 

Początek dojrzałości

Jako studentka wchodziłam w świat biznesu z wielkim zaufaniem, że mam remedium na całe zło, że "moje" narzędzia będą najbardziej skuteczne. Że u każdego się sprawdzą. Pierwszy styk z rzeczywistością - kiedy okazało się, że nawet najlepsze i najlepiej zaadoptowane modele nie zawsze długofalowo działają - nie był wcale łatwy i nauczył mnie kluczowej zasady.

Warunek niezbędny to, żeby ludzie chcieli bo chcą, a nie bo muszą. Kluczowe dla efektywnego działania jest...

IŚĆ WŁASNĄ DROGĄ I IŚĆ NIĄ ŚWIADOMIE

Dlatego podczas szkoleń i doradztwa WSPÓLNIE WYPRACOWUJEMY rozwiązania i sposoby działania oraz upewniamy się, że są one spójne z Tobą i z otoczeniem, w którym działasz. 

 

Jednego jestem pewna... To nie koniec mojej drogi :)

 

© 2015 Magdalena Robak

INNE ARTYKUŁY Z KATEGORII

 

Podobne artykuły: