Ratunku! Kolejne spotkanie firmowe
Parent Category: Blog
Hits: 976

Czyli o spotkaniozie w firmach w czasach pandemii i o tym, czy da się ją okiełznać - artykuł PDF.

Spotkania firmowe i zespołowe są potrzebne. Szczególnie w czasach, gdy nie możemy podtrzymywać więzi podczas kontaktów offline a ludzie tych więzi potrzebują. Jednak menedżerowie, z którymi pracuję w ostatnich miesiącach odczuwają duży dysonans. Z jednej strony spotkań chcą (i wiedzą, że ich ludzie tego potrzebują), zaś z drugiej są na nie wściekli.

Skąd taki rozdźwięk i czy można coś zrobić, żeby spotkania całkiem nam nie obrzydły? Zapraszam do lektury, w której podzielę się z dwoma głównymi grzechami spotkań online oraz zebranymi i wypracowanymi podczas szkoleń dobrymi praktykami na efektywne spotkania.

Artykuł powstał w 2021 roku w ramach współpracy z Quality - Magazyn dla praktyków.

RATUNKU! KOLEJNE SPOTKANIE FIRMOWE

Możesz pobrać zestawienie zasad planowania i prowadzenia efektywnych spotkań PRZED, W TRAKCIE i PO - znajdziesz je TUTAJ

Jeśli chcesz pogłębić temat - zapraszam do kursu online, w którym dowiesz się, w jaki sposób zaplanować i poprowadzić trzy rodzaje spotkań z zespołem:

  • Informacyjne
  • Przeglądowe
  • Doskonalące

JAK PROWADZIĆ SPOTKANIA Z ZESPOŁEM?

 

2021 Magdalena Robak

Jeśli masz pytania lub potrzeby związane z rozwojem kompetencji menedżerskich - skontaktuj się ze mną, wesprę Cię.  A jeśli znasz kogoś, kogo ten artykuł może zaciekawić - podziel się. 

Podobne artykuły: