+48 607 380 439 | napisz@magdalenarobak.pl

blog leadership

Spotkanie MGR IPMA. Konflikt w projekcie

Zapraszam do relacji z warsztatu MGR IPMA Polska „Konflikt w projekcie – projekt w konflikcie. Jak tym zarządzić?” oraz mini-materiału merytorycznego. 

W ramach Mazowieckiej Grupy Regionalnej IPMA Polska realizujemy m.in. spotkania dotyczące kluczowych aspektów zarządzania projektami. Głównym celem spotkania, które odbyło się 22 czerwca 2023 roku było wzmocnienie kompetencji zarządzania konfliktami opartego o prewencję.

Zapraszam do podsumowania spotkania oraz pobrania materiału merytorycznego:

Spotkanie prowadziliśmy z Markiem Zawadą – Członkiem Rady MGR IPMA, asystentem na Wydziale Zarządzania Politechniki Warszawskiej i doktorem w dyscyplinie nauk o zarządzaniu i jakości. 

Zapraszam na spotkania organizowane przez MGR IPMA 🙂 Aktualne informacje znajdziesz na MEETUPie Grupy oraz stronie WWW. Wracamy już we wrześniu!

Jeśli masz pytania lub potrzeby związane z rozwojem kompetencji osób, firmy lub w projektach – skontaktuj się ze mną, wesprę Cię.  A jeśli znasz kogoś, kogo ten artykuł może zaciekawić – podziel się. 

Odwiedź także: CleanDynamics.pl – procesy rozwojowe z metaforą  |  QuickWin-Zone.eu – szybkie punktowe rozwiązania dla menedżerów

Użyte na stronie materiały, treści, artykuły i grafiki, których autorzy nie zostali wskazani, są mojego autorstwa (© Magdalena Robak). Treści ze strony są dostępne na licencji CC BY-NC-ND, o ile nie napisałam inaczej. Będę wdzięczna jeśli to uszanujesz i wskażesz źródło, jeśli je wykorzystasz lub udostępnisz. Wzorzec do obrazków z ludkami – pixabay.com (licencja CC0). Szablon Wordpress – Anders Norén. Wykonanie strony: Magdalena Robak, własnymi rękami (wsparcie programistyczne – Zoltan Multimedia) 🙂