+48 607 380 439 | napisz@magdalenarobak.pl

blog

Spotkanie MGR IPMA. Interesariusze projektu

Zapraszam do relacji z warsztatu MGR IPMA Polska „Interesariusze projektu, czyli z kim, jak i o czym rozmawiać?” oraz mini-materiału merytorycznego. 

W ramach Mazowieckiej Grupy Regionalnej IPMA Polska realizujemy m.in. spotkania dotyczące kluczowych aspektów zarządzania projektami. Głównym celem spotkania, które odbyło się 25 maja 2023 roku było wzmocnienie kompetencji zarządzania interesariuszami. Zarządzania opartego o identyfikację interesariuszy, ich potrzeb i wymagań oraz wpływu na projekt.

Zapraszam do podsumowania spotkania oraz pobrania materiału merytorycznego:

Spotkanie prowadziliśmy z Markiem Zawadą – Członkiem Rady MGR IPMA, asystentem na Wydziale Zarządzania Politechniki Warszawskiej i doktorem w dyscyplinie nauk o zarządzaniu i jakości. 

Zapraszam na spotkania organizowane przez MGR IPMA 🙂 Aktualne informacje znajdziesz na MEETUPie Grupy oraz stronie WWW. Wracamy już we wrześniu!

Jeśli masz pytania lub potrzeby związane z rozwojem kompetencji osób, firmy lub w projektach – skontaktuj się ze mną, wesprę Cię.  A jeśli znasz kogoś, kogo ten artykuł może zaciekawić – podziel się. 

Odwiedź także: CleanDynamics.pl – procesy rozwojowe z metaforą  |  QuickWin-Zone.eu – szybkie punktowe rozwiązania dla menedżerów

Użyte na stronie materiały, treści, artykuły i grafiki, których autorzy nie zostali wskazani, są mojego autorstwa (© Magdalena Robak). Treści ze strony są dostępne na licencji CC BY-NC-ND, o ile nie napisałam inaczej. Będę wdzięczna jeśli to uszanujesz i wskażesz źródło, jeśli je wykorzystasz lub udostępnisz. Wzorzec do obrazków z ludkami – pixabay.com (licencja CC0). Szablon Wordpress – Anders Norén. Wykonanie strony: Magdalena Robak, własnymi rękami (wsparcie programistyczne – Zoltan Multimedia) 🙂