Język uważności - doświadczenie Clean Language
Parent Category: Szkolenia otwarte: Programy
Hits: 6235

Uważność: Intencjonalne skupienie uwagi na doświadczeniu w danej chwili, bez bycia odciąganym przez osądy i z góry ustalone idee i oczekiwania. J. Kabat-Zinn (za D. Niedzieski, Coaching Mózgu Społecznego)

Cechą charakterystyczna podejścia, którego doświadczysz (podejścia Clean Coaching) jest WZMOCNIENIE UWAŻNOŚCI W BYCIU ZE SOBĄ I Z INNYMI. Uważności wyrażanej w pełnych szacunku, nieingerujących pytaniach. W tworzeniu przestrzeni na wsłuchanie się w siebie. W dawaniu sobie czasu na pojawienie się odpowiedzi. I w intymności procesu (ponieważ dzięki pracy z metaforą tylko Ty wiesz, nad czym pracujesz).

I na taki właśnie uważny dzień zapraszam :) Jeden dzień przyjrzenia się sobie, odkrycia swojej potrzeby i popracowania nad nią. Jeden dzień uczenia się, jak słuchając towarzyszyć innym w poszukiwaniu ich własnego rozumienia i ich własnych odpowiedzi.

Dla osób wspierających rozwój innych jest to także okazja do posmakowania podejścia Clean Coaching, sposobu pracy z pytaniami Clean Language oraz postawy facylitatora Clean.

Warsztat prowadzony jest na licencji Clean Coaching Polska.

CO OTRZYMUJESZ?

Jeden dzień warsztatów, podczas którego:

  • poznasz swoją metaforę osobistą
  • odkryjesz czego potrzebujesz i w jakim kierunku chcesz podążać
  • doświadczysz, jak zmiana metafory może prowadzić do zmiany rozumienia, odczuwania, działania
  • opracujesz konkretny plan działań

Mam świadomość, że zmiana może wymagać wsparcia. Dlatego do 2 miesięcy po warsztacie możesz skorzystać z 30-MINUTOWEJ SESJI FOLLOW-UP, podczas której zrobisz przegląd Twojej zmiany.

Więcej o Clean Coaching: https://cleancoaching.eu/

FORMALNIE:

CZAS TRWANIA: 1 dzień 09.30 - ok.17:00 (przerwa na lunch: 13:00-14:00)

CENA: 350 PLN (obejmuje warsztat, przerwę kawową ciągłą)

ZAPISY (grupy są maksymanie 8 osobowe): EVENEA (warsztat możemy poprowadzić także w formie dedykowanej dla Twoich: pracowników, menedżerów, trenerów, coachów lub po prostu znajomych)

WAŻNE! Lajkując to wydarzenie, wysyłając wiadomość dotyczącą Twojego udziału w warsztacie lub pytanie z nim związane wyrażasz dobrowolnie zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w zakresie promowania wydarzenia na FB, niezbędnym do odpowiedzi na wiadomość lub do realizacji usługi. W każdej chwili możesz wycofać swojego lajka lub skorzystać ze swoich praw dotyczących ochrony danych osobowych. Więcej informacji: https://magdalenarobak.pl/index.php/privacy-policy.

NAJBLIŻSZY TERMIN: 27 LIPCA 2019

© 2016 Magdalena Robak

Jeśli chcesz wziąć udział w warsztatach lub jesteś zainteresowany/a organizacją podobnego szkolenia w Twojej Firmie - skontaktuj się ze mną.  A jeśli znasz kogoś, kogo to szkolenie może zaciekawić - podziel się.

Szkolenia z podobnej tematyki:

INNE ARTYKUŁY Z KATEGORII