+48 607 380 439 | napisz@magdalenarobak.pl

facylitacja

WARSZTAT: Język uważności – doświadczenie Clean Language

Uważność: Intencjonalne skupienie uwagi na doświadczeniu w danej chwili, bez bycia odciąganym przez osądy i z góry ustalone idee i oczekiwania. J. Kabat-Zinn (za D. Niedzieski, Coaching Mózgu Społecznego)

dlaczego i po co?

Cechą charakterystyczna podejścia, którego doświadczysz (podejścia Clean Coaching) jest WZMOCNIENIE UWAŻNOŚCI W BYCIU ZE SOBĄ I Z INNYMI. Uważności wyrażanej w pełnych szacunku, nieingerujących pytaniach. W tworzeniu przestrzeni na wsłuchanie się w siebie. W dawaniu sobie czasu na pojawienie się odpowiedzi. I w intymności procesu (ponieważ dzięki pracy z metaforą tylko Ty wiesz, nad czym pracujesz).

I na taki właśnie uważny dzień zapraszam 🙂 Jeden dzień przyjrzenia się sobie, odkrycia swojej potrzeby i popracowania nad nią. Jeden dzień uczenia się, jak słuchając towarzyszyć innym w poszukiwaniu ich własnego rozumienia i ich własnych odpowiedzi.

Dla osób wspierających rozwój innych jest to także okazja do posmakowania podejścia Clean Coaching, sposobu pracy z pytaniami Clean Language oraz postawy facylitatora Clean.

Warsztat prowadzony jest na licencji Clean Coaching Polska.

co otrzymujesz?

Jeden dzień warsztatów, podczas którego:

  • poznasz swoją metaforę osobistą
  • odkryjesz czego potrzebujesz i w jakim kierunku chcesz podążać
  • doświadczysz, jak zmiana metafory może prowadzić do zmiany rozumienia, odczuwania, działania
  • opracujesz konkretny plan działań

Mam świadomość, że zmiana może wymagać wsparcia. Dlatego do 2 miesięcy po warsztacie możesz skorzystać z 30-MINUTOWEJ SESJI FOLLOW-UP, podczas której zrobisz przegląd Twojej zmiany.

Jeśli masz pytania lub potrzeby związane z rozwojem kompetencji osób, firmy lub w projektach – skontaktuj się ze mną, wesprę Cię.  A jeśli znasz kogoś, kogo ten artykuł może zaciekawić – podziel się. 

Odwiedź także: CleanDynamics.pl – procesy rozwojowe z metaforą  |  QuickWin-Zone.eu – szybkie punktowe rozwiązania dla menedżerów

Użyte na stronie materiały, treści, artykuły i grafiki, których autorzy nie zostali wskazani, są mojego autorstwa (© Magdalena Robak). Treści ze strony są dostępne na licencji CC BY-NC-ND, o ile nie napisałam inaczej. Będę wdzięczna jeśli to uszanujesz i wskażesz źródło, jeśli je wykorzystasz lub udostępnisz. Wzorzec do obrazków z ludkami – pixabay.com (licencja CC0). Szablon Wordpress – Anders Norén. Wykonanie strony: Magdalena Robak, własnymi rękami (wsparcie programistyczne – Zoltan Multimedia) 🙂