+48 607 380 439 | napisz@magdalenarobak.pl

referencje


Po raz pierwszy w historii Instytutu w szkoleniu uczestniczyli wszyscy pracownicy.

Szkolenie spowodowało, że pracownicy Instytutu doprecyzowali cele firmy, wzajemne oczekiwania w zakresie zadań merytorycznych oraz co najważniejsze uświadomiło, że wspólny cel wymaga współpracy i każdy z członków zespołu odgrywa w nim bardzo ważną rolę.

– WARSZTATY 'WSPÓLNY CEL – WSPÓLNA DROGA”, MAZOWIECKI INSTYTUT KULTURY – ORGANIZATOR, TRENER

Warsztat dał mi (1) Poczucie akceptacji w zespole; (2) Poczucie zrozumienia w zespole, nakierowanie na wspólne cele; (3) Szersze spojrzenie na relacje w zespole, jak rozwiązywać problemy w komunikacji w zespole.

Magda wykazała duże zaangażowanie merytoryczne i emocjonalne. Pomogła obiektywnie spojrzeć na nasze relacje. Bardzo dobrze i na wysokim poziomie merytorycznym prowadziła dyskusję na trudne tematy.

WARSZTATY „EFEKTYWNA KOMUNIKACJA W ZESPOLE – WARSZTATY POGŁĘBIAJĄCE”, PRACOWNICY BIURA AUDYTU INSTYTUCJI PAŃSTWOWEJ

Na szczególną uwagę zasługuje zaangażowanie oraz wysoki poziom kompetencji Pani Magdaleny. Również Uczestnicy wyrazili duże zadowolenie z odbytych szkoleń, oceniając przy tym pozytywnie pracę Pani Magdaleny, program szkolenia, jak i przekazaną wiedzę.

Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić Panią Magdalenę, jako efektywnego trenera oraz sumiennego partnera w realizacji projektów szkoleniowo-doradczych, który wychodzi na przeciw oczekiwaniom i preferencjom Klienta.

– WARSZTATY „KOMUNIKACJA NASTAWIONA NA BUDOWANIE WSPÓŁPRACY” (8 GRUP), ELTEL NETWORKS – TRENER

Warsztat dał mi (1) Większą pewność siebie, jako lidera; umiejętność patrzenia na ludzi i wsłuchiwania się w ich potrzeby; (2) Odpowiedzi na zadane pytania; nabranie większej pewności siebie; informacje i wskazówki, jak radzić sobie w roli lidera zespołu; (3) Wiele do myślenia.

Magda wykazała otwartość na sugestie oraz pomoc w wyjaśnianiu problemów. Stworzyła przestrzeń do pogadania o szczegółach zagadnień. Widać było otwartość, lekkość w prowadzeniu zajęć, dużą wiedzę.

– WARSZTATY „ZARZĄDZANIE ZESPOŁEM – ROLA LIDERA”

Szkolenia i spotkania z Magdą pozwoliły nam wejść na wyższy poziom organizacyjny. Dzięki jej wsparciu uporządkowaliśmy strukturę firmy, zmieniliśmy podejście do pracowników i zrealizowaliśmy stawiane cele. Obecnie kontynuując współpracę dążymy do zdobycia pozycji branżowego lidera.

Nie dokonalibyśmy tak wiele, gdyby nie profesjonalizm, dyspozycyjność, zrozumienie dla naszych potrzeb oraz osobiste zaangażowanie Magdy.

– WZMACNIANIE KOMPETENCJI ZWIĄZANYCH Z ZARZĄDZANIEM ORAZ OBSŁUGĄ KLIENTÓW, PUBLIC PR AGENCJA KREATYWNA – KONSULTANT, TRENER

Warsztat dał mi (1) Szersze spojrzenie na komunikację, feedback, podkreślił błędy, które mogłem popełniać; (2) Motywację do motywowania – przypomniał mi o podstawach; (3) Potrzebne refleksje na temat mojej pracy.

Magda wykazała otwartość, autentyczność, elastyczność i mega zaangażowanie. Ważna była swoboda w kierowaniu rozmową / dyskusją oraz poruszanie tematów nam potrzebnych. Dawała nam swobodę i nie oceniała nas na bieżąco.

– WARSZTATY „BY CHCIELI CHCIEĆ…”, COSTA COFFEE – TRENER

Warsztat dał mi (1) Więcej pewności siebie i spojrzenia na funkcję kierownika z innej perspektywy; (2) Siłę i motywację do ciągłego angażowania się i pracy z zespołem; (3) Wiele cennych rad i propozycji, które śmiało mogę wprowadzić w życie.

Magda wykazała zaangażowanie, stworzyła pozytywną atmosferę, wykazała zainteresowanie opinią każdego Uczestnika. Gdy widziała, że mamy problem z czymś to brała go ‘na tapetę’ i był omawiany.

– WARSZTATY „BUDOWANIE ZAANGAŻOWANYCH ZESPOŁÓW”, COSTA COFFEE – TRENER

Jako organizator Magdalena Robak wykazała się dużą elastycznością i profesjonalizmem. Sprawnie odpowiadała na nasze potrzeby dopasowując formułę realizacji zadań. Zajęcia prowadzone były w przyjaznej atmosferze a jednocześnie trenerki prezentowały wysoki poziom merytoryczny dostarczając konkretnych rozwiązań i narzędzi.

Bardzo cenne było także podążanie za potrzebami poszczególnych grup szkoleniowych oraz aktywna, nastawiona na praktykę formuła spotkań.

– CYKL SZKOLEŃ W RAMACH PROJEKTU EFS DLA TOREX SP. Z O.O. – ORGANIZATOR, TRENER

Genialne! Przygotowanie profesjonalne a atmosfera jak na spotkaniu znajomych znających się wiele lat 🙂 Magda promieniowała pozytywną energią, która udzieliła się wszystkim.

Było perfekcyjnie. Jedyne co to mam niedosyt i chcę więcej 🙂

– WARSZTAT „RAZEM W ZESPOLE…” W RAMACH MGR IPMA, Piotr J, project manager

Pani Magdalena Robak przeprowadziła cykl spotkań doradczo-coachingowych dla dedykowanych pracowników firmy. Uczestnicy bardzo dobrze ocenili doradztwo, a w szczególności osobę trenera – za sposób prowadzenia spotkań oraz atmosferę, jaką stworzył, ale przede wszystkim za wiedzę merytoryczną.

Z przekonaniem polecam Panią Magdalenę Robak jako wartościowego partnera we współpracy w zakresie wzmacniania kompetencji menedżerskich oraz uprawniania organizacji pracy w zespołach.

– SPOTKANIA DORADCZO-COACHINGOWE DLA SZEFÓW PRODUKCJI DAKOMA

Warsztat pracy z metaforą osobistą był dla mnie cenny zarówno merytorycznie jak i osobiście. Był jak wpuszczenie świeżego powietrza dzięki nieinwazyjnym, otwartym pytaniom i możliwości praktyki uważnego słuchania drugiej osoby. Mogłam bawić się i uczyć jednocześnie. Towarzyszyć w bardzo klarowny sposób, bez interpretacji, projekcji.

Dziękuję Magdzie Robak za stworzenie bezpiecznej, profesjonalnej i przyjaznej atmosfery.

– WARSZTAT „PODRÓŻ Z METAFORĄ OSOBISTĄ”, Agnieszka, terapeutka terapii tańcem i ruchem

Magda wykazała się dużym profesjonalizmem, otwartością i kreatywnością w realizacji szkolenia a jego treść dostosowana była do naszych potrzeb.

Dzięki różnorodności ćwiczeń oraz dużej wiedzy i doświadczeniu prowadzącej warsztat pozwolił na utrwalenie dotychczasowych umiejętności oraz spełnił zakładane przez nas cele.

– WARSZTAT BUDOWANIA STANDARDÓW OBSŁUGI KLIENTÓW, SCIENCE PR – TRENER

Magda ma niesamowite wyczulenie na wspólny grupowy proces, a także procesy indywidualne. Błyskawicznie i kreatywnie reaguje na potrzeby grupy. Świetnie przekazuje wiedzę dbając jednocześnie o poczucie bezpieczeństwa uczestników.

W trakcie z dużym wyczuciem wspomagała proces pojawienia się odpowiedzi. Miałam absolutną pewność, że to co się wyłoniło jest moje, a nie narzucone.

– WARSZTAT „PODRÓŻ Z METAFORĄ OSOBISTĄ”, Joanna, trener pracy z ciałem

Podczas trzeciego już spotkania Magda była wciąż pełna energii, zaskakująca nowymi pomysłami, ale też wnikliwymi analizami naszych działań.

Co prawda czasem »troszkę bolało«, ale dzięki temu wróciliśmy znacznie bogatsi w wiedzę nie tylko merytoryczną, ale także – a może przede wszystkim – o nas samych.

– WARSZTATY NEGOCJACYJNE DLA WARSZAWSKIEGO ZWIĄZKU ZAWODOWEGO CIEPŁOWNIKÓW – TRENER

Magda stworzyła bardzo miłą, naturalną i bezpieczną atmosferę. Była świetnie przygotowana merytoryczne, wykazała zaangażowanie i umiejętność przekazania wiedzy. W naturalny sposób stworzyła atmosferę życzliwości, bezpieczeństwa, akceptacji.

Doceniam uważność, elastyczność, doceniam przygotowane materiały.

– WARSZTAT „METAFORA OSOBISTA I CLEAN LANGUAGE”, Uczestniczka, psycholog, psychoterapeuta

Pani Magdalena wykazała duże zaangażowanie w proces mający na celu analizę i zrozumienie potrzeb firmy na pierwszym etapie szkolenia. Pozwoliło to bardzo dobrze dopasować program szkoleniowy do naszych oczekiwań oraz zostało docenione i spotkało się z bardzo pozytywnym odbiorem przez uczestników szkoleń.

Podczas samej realizacji szkolenia Pani Magdalena wykazała się również niezwykłą elastycznością i umiejętnością dopasowania przebiegu szkolenia w ramach ułożonego programu do potrzeb i oczekiwań uczestników.

– WARSZTATY „BY CHCIELI CHCIEĆ…” (ETAP 1 I 2) DLA KIEROWNIKÓW KAWIARNI COSTA COFFEE – TRENER

To takie spotkanie, co niby takie samo, a jednak inne. Gdzie niby tak samo pracujesz, a daje inne efekty. Gdzie pojawiają się Słowa, co stają się Obrazami, które Dzieją się na co dzień.

Nie rozumiesz nic z tego? Cudownie! Tego nie potrzeba rozumieć, tego potrzeba doświadczyć.

– WARSZTAT „PODRÓŻ Z METAFORĄ OSOBISTĄ; JA I MY”, Agnieszka, trener, coach

Współpraca z Magdaleną, jako trenerem to czysta przyjemność. Profesjonalne podejście, zaangażowanie i dbałość o Klienta to najważniejsze cechy. Oprócz tego komunikacja, która sprawia, że wiem na jakim etapie jest praca, czego mogę oczekiwać a co jest niemożliwe sprawia, że redukuje stres związany z niepewnością.

Wiem, że jeżeli wyślę Magdalenę Robak do Klienta to efekt, który uzyskam spełni albo przekroczy oczekiwania jego i moje.

– ZLECENIODAWCA LEADERSHIP CENTER