Uczestnicy, Kierownicy Regionalni

Warsztat dał mi (1) Szersze spojrzenie na komunikację, feedback, podkreślił błędy, które mogłem popełniać; (2) Motywację do motywowania – przypomniał mi o podstawach; (3) Potrzebne refleksje na temat mojej pracy. Magda wykazała otwartość, autentyczność, elastyczność i mega zaangażowanie. Ważna była swoboda w kierowaniu rozmową / dyskusją oraz poruszanie tematów nam potrzebnych. Dawała nam swobodę i nie oceniała nas na bieżąco.

WARSZTATY "BY CHCIELI CHCIEĆ..." - TRENER

Public PR - Agencja Kreatywna

Szkolenia i spotkania z Magdą pozwoliły nam wejść na wyższy poziom organizacyjny. Dzięki jej wsparciu uporządkowaliśmy strukturę firmy, zmieniliśmy podejście do pracowników i zrealizowaliśmy stawiane cele. Obecnie kontynuując współpracę dążymy do zdobycia pozycji branżowego lidera. Nie dokonalibyśmy tak wiele, gdyby nie profesjonalizm, dyspozycyjność, zrozumienie dla naszych potrzeb oraz osobiste zaangażowanie Magdy.

WZMACNIANIE KOMPETENCJI ZWIĄZANYCH Z ZARZĄDZANIEM ORAZ OBSŁUGĄ KLIENTÓW - KONSULTANT, TRENER

Uczestnicy, Liderzy zespołów

Warsztat dał mi (1) Większą pewność siebie, jako lidera; umiejętność patrzenia na ludzi i wsłuchiwania się w ich potrzeby; (2) Odpowiedzi na zadane pytania; nabranie większej pewności siebie; informacje i wskazówki, jak radzić sobie w roli lidera zespołu; (3) Wiele do myślenia. Magda wykazała otwartość na sugestie oraz pomoc w wyjaśnianiu problemów. Stworzyła przestrzeń do pogadania o szczegółach zagadnień. Widać było otwartość, lekkość w prowadzeniu zajęć, dużą wiedzę.

WARSZTATY "ZARZĄDZANIE ZESPOŁEM - ROLA LIDERA"

Eltel Networks

Na szczególną uwagę zasługuje zaangażowanie oraz wysoki poziom kompetencji Pani Magdaleny. Również Uczestnicy wyrazili duże zadowolenie z odbytych szkoleń, oceniając przy tym pozytywnie pracę Pani Magdaleny, program szkolenia, jak i przekazaną wiedzę. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić Panią Magdalenę, jako efektywnego trenera oraz sumiennego partnera w realizacji projektów szkoleniowo-doradczych, który wychodzi na przeciw oczekiwaniom i preferencjom Klienta.

WARSZTATY "KOMUNIKACJA NASTAWIONA NA BUDOWANIE WSPÓŁPRACY" (8 GRUP) - TRENER

Uczestnicy, pracownicy Biura Audytów

Warsztat dał mi (1) Poczucie akceptacji w zespole; (2) Poczucie zrozumienia w zespole, nakierowanie na wspólne cele; (3) Szersze spojrzenie na relacje w zespole, jak rozwiązywać problemy w komunikacji w zespole. Magda wykazała duże zaangażowanie merytoryczne i emocjonalne. Pomogła obiektywnie spojrzeć na nasze relacje. Bardzo dobrze i na wysokim poziomie merytorycznym prowadziła dyskusję na trudne tematy.

WARSZTATY "EFEKTYWNA KOMUNIKACJA W ZESPOLE – WARSZTATY POGŁĘBIAJĄCE"

Mazowiecki Instytut Kultury

Po raz pierwszy w historii Instytutu w szkoleniu uczestniczyli wszyscy pracownicy. Szkolenie spowodowało, że pracownicy Instytutu doprecyzowali cele firmy, wzajemne oczekiwania w zakresie zadań merytorycznych oraz co najważniejsze uświadomiło, że wspólny cel wymaga współpracy i każdy z członków zespołu odgrywa w nim bardzo ważną rolę.

WARSZTATY 'WSPÓLNY CEL - WSPÓLNA DROGA" - ORGANIZATOR, TRENER

Uczestnicy, Kierownicy Kawiarni

Warsztat dał mi (1) Więcej pewności siebie i spojrzenia na funkcję kierownika z innej perspektywy; (2) Siłę i motywację do ciągłego angażowania się i pracy z zespołem; (3) Wiele cennych rad i propozycji, które śmiało mogę wprowadzić w życie. Magda wykazała zaangażowanie, stworzyła pozytywną atmosferę, wykazała zainteresowanie opinią każdego Uczestnika. Gdy widziała, że mamy problem z czymś to brała go ‘na tapetę’ i był omawiany.

WARSZTATY "BUDOWANIE ZAANGAŻOWANYCH ZESPOŁÓW"

Torex sp. z o.o.

Jako organizator Magdalena Robak wykazała się dużą elastycznością i profesjonalizmem. Sprawnie odpowiadała na nasze potrzeby dopasowując formułę realizacji zadań. Zajęcia prowadzone były w przyjaznej atmosferze a jednocześnie trenerki prezentowały wysoki poziom merytoryczny dostarczając konkretnych rozwiązań i narzędzi. Bardzo cenne było także podążanie za potrzebami poszczególnych grup szkoleniowych oraz aktywna, nastawiona na praktykę formuła spotkań.

CYKL SZKOLEŃ W RAMACH PROJEKTU EFS - ORGANIZATOR, TRENER

Piotr J, project manager

Genialne! Przygotowanie profesjonalne a atmosfera jak na spotkaniu znajomych znających się wiele lat :) Magda promieniowała pozytywną energią, która udzieliła się wszystkim. Było perfekcyjnie. Jedyne co to mam niedosyt i chcę więcej :)

WARSZTAT "RAZEM W ZESPOLE..." W RAMACH MGR IPMA

Dakoma

Pani Magdalena Robak przeprowadziła cykl spotkań doradczo-coachingowych dla dedykowanych pracowników firmy. Uczestnicy bardzo dobrze ocenili doradztwo, a w szczególności osobę trenera – za sposób prowadzenia spotkań oraz atmosferę, jaką stworzył, ale przede wszystkim za wiedzę merytoryczną. Z przekonaniem polecam Panią Magdalenę Robak jako wartościowego partnera we współpracy w zakresie wzmacniania kompetencji menedżerskich oraz uprawniania organizacji pracy w zespołach.

SPOTKANIA DORADCZO-COACHINGOWE DLA SZEFÓW PRODUKCJI

Agnieszka, terapeutka terapii tańcem i ruchem

Warsztat pracy z metaforą osobistą był dla mnie cenny zarówno merytorycznie jak i osobiście. Był jak wpuszczenie świeżego powietrza dzięki nieinwazyjnym, otwartym pytaniom i możliwości praktyki uważnego słuchania drugiej osoby. Mogłam bawić się i uczyć jednocześnie. Towarzyszyć w bardzo klarowny sposób, bez interpretacji, projekcji. Dziękuję Magdzie Robak za stworzenie bezpiecznej, profesjonalnej i przyjaznej atmosfery.

WARSZTAT "PODRÓŻ Z METAFORĄ OSOBISTĄ"

SciencePR

Magda wykazała się dużym profesjonalizmem, otwartością i kreatywnością w realizacji szkolenia a jego treść dostosowana była do naszych potrzeb. Dzięki różnorodności ćwiczeń oraz dużej wiedzy i doświadczeniu prowadzącej warsztat pozwolił na utrwalenie dotychczasowych umiejętności oraz spełnił zakładane przez nas cele.

WARSZTAT BUDOWANIA STANDARDÓW OBSŁUGI KLIENTÓW - TRENER

Joanna, trener pracy z ciałem

Magda ma niesamowite wyczulenie na wspólny grupowy proces, a także procesy indywidualne. Błyskawicznie i kreatywnie reaguje na potrzeby grupy. Świetnie przekazuje wiedzę dbając jednocześnie o poczucie bezpieczeństwa uczestników. W trakcie z dużym wyczuciem wspomagała proces pojawienia się odpowiedzi. Miałam absolutną pewność, że to co się wyłoniło jest moje, a nie narzucone.

WARSZTAT "PODRÓŻ Z METAFORĄ OSOBISTĄ"

Veolia Energia Warszawa

Podczas trzeciego już spotkania Magda była wciąż pełna energii, zaskakująca nowymi pomysłami, ale też wnikliwymi analizami naszych działań. Co prawda czasem »troszkę bolało«, ale dzięki temu wróciliśmy znacznie bogatsi w wiedzę nie tylko merytoryczną, ale także - a może przede wszystkim - o nas samych.

WARSZTATY NEGOCJACYJNE DLA WARSZAWSKIEGO ZWIĄZKU ZAWODOWEGO CIEPŁOWNIKÓW - TRENER

Uczestniczka, psycholog, psychoterapeuta

Magda stworzyła bardzo miłą, naturalną i bezpieczną atmosferę. Była świetnie przygotowana merytoryczne, wykazała zaangażowanie i umiejętność przekazania wiedzy. W naturalny sposób stworzyła atmosferę życzliwości, bezpieczeństwa, akceptacji. Doceniam uważność, elastyczność, doceniam przygotowane materiały.

WARSZTAT "METAFORA OSOBISTA I CLEAN LANGUAGE"

Costa Coffee

Pani Magdalena wykazała duże zaangażowanie w proces mający na celu analizę i zrozumienie potrzeb firmy na pierwszym etapie szkolenia. Pozwoliło to bardzo dobrze dopasować program szkoleniowy do naszych oczekiwań oraz zostało docenione i spotkało się z bardzo pozytywnym odbiorem przez uczestników szkoleń. Podczas samej realizacji szkolenia Pani Magdalena wykazała się również niezwykłą elastycznością i umiejętnością dopasowania przebiegu szkolenia w ramach ułożonego programu do potrzeb i oczekiwań uczestników.

WARSZTATY "BY CHCIELI CHCIEĆ..." (ETAP 1 I 2) DLA KIEROWNIKÓW KAWIARNI - TRENER

Agnieszka, trener, coach

To takie spotkanie, co niby takie samo, a jednak inne. Gdzie niby tak samo pracujesz, a daje inne efekty. Gdzie pojawiają się Słowa, co stają się Obrazami, które Dzieją się na co dzień. Nie rozumiesz nic z tego? Cudownie! Tego nie potrzeba rozumieć, tego potrzeba doświadczyć.

WARSZTAT "PODRÓŻ Z METAFORĄ OSOBISTĄ; JA I MY"

Leadership Center

Współpraca z Magdaleną, jako trenerem to czysta przyjemność. Profesjonalne podejście, zaangażowanie i dbałość o Klienta to najważniejsze cechy. Oprócz tego komunikacja, która sprawia, że wiem na jakim etapie jest praca, czego mogę oczekiwać a co jest niemożliwe sprawia, że redukuje stres związany z niepewnością. Wiem, że jeżeli wyślę Magdalenę Robak do Klienta to efekt, który uzyskam spełni albo przekroczy oczekiwania jego i moje.

ZLECENIODAWCA