blog-7
Poszukiwanie rozwiązań. Dialog z metaforą
Parent Category: Szkolenia otwarte: Programy
Hits: 175

Są różne techniki poszukiwania rozwiązań, rozwiązywania problemów i wzajemnej nauki. Można sięgnąć do Master Mind, do Action Learning... Można też skorzystać z opartych o dialog z metaforą technik Clean, które pomagają uruchomić głębsze poziomy wiedzy indywidualnej i kolektywnej.

Grupowe techniki Clean pomagają zmieniać perspektywę, dzięki spojrzeniu na sytuację przez soczewki metafor innych osób. Dodatkowo w tym procesie uczymy się uważności w komunikacji ze sobą i z innymi, dawania komfortowej i intymnej przestrzeni na wsłuchanie się w siebie. By wypracować bardzo pragmatyczne rozwiązania. 

Do takiego właśnie doświadczenia Cię zapraszam :)

CO OTRZYMUJESZ?

Jeden dzień warsztatów, podczas którego:

  • metaforycznie zdefiniujesz cel, jaki chcesz osiągnąć
  • przyjrzysz się sytuacji korzystając z wiedzy kolektywnej oraz perspektywy innych osób
  • poszukasz możliwych rozwiązań
  • opracujesz konkretny plan działań

A to wszystko w bezpiecznej atmosferze "dialogu z metaforą", w której nikt, oprócz Ciebie, nie musi wiedzieć nad czym konkretnie pracujesz.

Mam świadomość, że zmiana może wymagać wsparcia. Dlatego do 2 miesięcy po warsztacie możesz skorzystać z 30-MINUTOWEJ SESJI FOLLOW-UP, podczas której zrobisz przegląd Twojej zmiany.

Więcej o podejściu Clean

 

FORMALNIE:

CZAS TRWANIA: 1 dzień 09.30 - ok.17:00 (przerwa na lunch: 13:00-14:00)

CENA: 350 PLN (obejmuje warsztat, przerwę kawową ciągłą)

Jesteś zainteresowany/a warsztatem? Warsztat możemy poprowadzić także w formie dedykowanej dla Twoich: pracowników, menedżerów, trenerów, coachów lub po prostu znajomych.

Napisz do mnie

 

WAŻNE! Lajkując to wydarzenie, wysyłając wiadomość dotyczącą Twojego udziału w warsztacie lub pytanie z nim związane wyrażasz dobrowolnie zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w zakresie promowania wydarzenia na FB, niezbędnym do odpowiedzi na wiadomość lub do realizacji usługi. W każdej chwili możesz wycofać swojego lajka lub skorzystać ze swoich praw dotyczących ochrony danych osobowych. Więcej informacji: https://magdalenarobak.pl/index.php/privacy-policy.

© 2019 Magdalena Robak

Jeśli chcesz wziąć udział w warsztatach lub jesteś zainteresowany/a organizacją podobnego szkolenia w Twojej Firmie - skontaktuj się ze mną.  A jeśli znasz kogoś, kogo to szkolenie może zaciekawić - podziel się.

Szkolenia z podobnej tematyki:

INNE ARTYKUŁY Z KATEGORII