Twój ślad przywództwa… by działać w zgodzie ze sobą
Parent Category: Szkolenia otwarte: Programy
Hits: 1417

Zanim pójdziesz na kolejne szkolenie narzędziowe – pomyśl, jakim liderem chcesz i potrzebujesz być. Dopiero wtedy szukaj szkoleń, które wesprą Cię w tej drodze.

DLACZEGO?

Chcesz rozwijać swój potencjał przywódczy, jednak nie do końca wiesz, dokąd tak naprawdę dążysz? Posiadasz wiedzę, masz za sobą szkolenia z zakresu kierowania, zarządzania i przywództwa ale nie wszystko potrafisz wdrożyć? Lub też nie wszystko Ci odpowiada i czasem czujesz, że chodzisz w nie swoich butach?

Punktem wyjścia do rozwijania kompetencji przywódczych jest określenie:

 • jakim liderem naturalnie jesteś i jakim chcesz być,
 • na czym chcesz oprzeć swoje działania,
 • jak chcesz oddziaływać na innych.

DLA KOGO?


Dla każdego lidera – formalnego i nieformalnego, obecnego i przyszłego, w zespołach procesowych i projektowych – który chce przyjrzeć się miejscu, w którym jest jako przywódca i doprecyzować miejsce, w którym chciałby być.

PO CO?

Nasze spotkanie jest właśnie po to: by pomóc Ci określić Twój własny, niepowtarzalny, oparty na wartościach i misji ślad przywództwa. Świadomie.

CO?

Jeden dzień intensywnych warsztatów pracy ze sobą i swoim rozumieniem przywództwa. Otrzymasz wiedzę i okazję do wymiany doświadczeń. Możliwość zajrzenia w siebie i odpowiedzenia sobie na pytanie „Jakim przywódcą jestem, jakim chcę być i czego do tego potrzebuję?”.

Merytorycznie przejdziemy przez następujące tematy:

 1. Pięć poziomów przywództwa - który jest bliski Tobie?
 2. Ty i Twoje otoczenie​
 3. ​Twój ślad przywództwa
 4. Podsumowanie i plan na przyszłość

Pracujemy w grupie 6-8 osób.

CO POTEM?

Mam świadomość, że każda zmiana wymaga wsparcia. Dlatego po warsztacie otrzymasz także:

 • Arkusz oceny poziomu przywództwa, który możesz wykorzystać do zebrania opinii od Twoich współpracowników.
 • Materiały PDF wypracowane podczas warsztatów oraz szablony wykorzystanych narzędzi.
 • Sesję follow up: 2-3 miesiące po szkoleniu możesz skorzystać z 30-minutowej sesji follow up (skype), która pomoże Ci zrobić przegląd Twoich działań po warsztacie i – ewentualnie – skorygować plan.

KIEDY I GDZIE?

 • 11 maja 2019 (sobota) oraz 24 maja 2019 (dla tych, dla których sobota nie jest dobrym dniem i chcą refleksyjnie zacząć weekend już w piątek)
 • Warszawa. Szczegółowe informacje o miejscu warsztatów otrzymasz z biletem.
 • Godz. 9:30 - 17:00 (obiad ok. 13:00, we własnym zakresie). Od 9:00 czeka kawa, herbata, owoce, ciastka... i ja :)

ZA ILE?

To zależy. Przejdź do strony z rodzajami biletów:

WAŻNE! Lajkując to wydarzenie, wysyłając wiadomość dotyczącą Twojego udziału w warsztacie lub pytanie z nim związane wyrażasz dobrowolnie zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w zakresie promowania wydarzenia na FB, niezbędnym do odpowiedzi na wiadomość lub do realizacji usługi. W każdej chwili możesz wycofać swojego lajka lub skorzystać ze swoich praw dotyczących ochrony danych osobowych. Więcej informacji: https://magdalenarobak.pl/index.php/privacy-policy.

© 2019 Magdalena Robak

Jeśli chcesz wziąć udział w warsztatach lub jesteś zainteresowany/a organizacją podobnego szkolenia w Twojej Firmie - skontaktuj się ze mną.  A jeśli znasz kogoś, kogo to szkolenie może zaciekawić - podziel się.

Szkolenia z podobnej tematyki:

SZKOLENIA WZMACNIAJĄCE KOMPETENCJE MENEDŻERÓW